Po očekávaném vlastním affiliate programu od dovolena.cz tu máme také dlouho očekávaný affiliate program zážitkové firmy zazitky.cz. Za echo o spuštění díky uživateli freez, která o této skutečnosti informoval na fóru webdeal. O tom, že zážitky.cz opouští eSpoluprace.cz a budou provozovat vlastní affiliate už se vědělo poměrně dlouho, bylo mi to potvrzeno přímo od pana Hájka, který měl na starosti právě affil u eSpoluprace. Zasílal mi pár základních informací, kde byla základní provize nastavena na nadstandardních 12%, realita je ovšem ještě lepší.

Aktuálně je kampaň nastavena na provizi 12% z ceny objednávky BEZ DPH s tím, že pokud uděláte obrat prodeje zážitků nad 30 000,-Kč zvýší se provize na 15%. Ta bude platit po dobu, kdy budete generovat obrat zmíněných 30 000,-Kč. Pro začátečníky je tu navíc možnost dosáhnout dalších zajímavých bonusů. Při první uhrazené objednávce dostanete poukaz v hodnotě 500,-Kč na nákup zážitků a pokud dosáhnete obratu 10 000,-Kč čeká vás příjemná odměna za tisíc korun. Affiliate zážitky.cz se tak stal v tomto oboru alespoň co se provizí týče bezkonkurenčních jedničkou na trhu. Jak si nakonec povede konverzní poměr uvidíme, každopádně cítím z toho velkou šanci na úspěch.

Pár postřehů:

 • Docela obsáhlý výčet podmínek, za kterých nemá partner nárok na provizi. Jedná se o slevové karty, poukázky ale také například i v případě, že zákazník platí kreditní či debetní kartou CITI. Což je rozhodně malé mínus, doufejme vyvážené právě hodně slušnou provizí. (Dle komentáře viz. níže, byl výčet podmínek zredukován)
 • K první výplatě požadují kopii živnosťáku, v případě nepodnikatele zasílají klasicky smlouvu o zprostředkování.
 • Minimální výše pro výběr 500,-Kč a cookies neuvěřitelných 90 DNÍ
 • Systém jede na Post Affiliate Pro – v současné chvíli není na trhu nic lepšího
 • K dispozici 3 řady bannerů, rotační bannery a na vyžádání také XML (odkaz na XML se nachází v administraci programu). Zde se oproti eSpolupraci nepohnulo nic, k dispozici máte to, co bylo tam. Za hlavní výhodu ovšem považuji to, že lze odkazovat na celý web a jednotlivé zážitky.
 •  Mám takové tušení, že budete-li úspěšní, tenhle bonusy a odměny z tohodle affilu nekončí!

Článek má 6 komentářů

 1. freez Reply

  No provize vypadají dobře, délka cookies mě vyloženě nadchla, tak už dělám na místě kam to švihnu :-) nabídka banerů sice nic moc, ale porotože jde odkazovat na jednotlivé zážitky, nebude problém textový odkaz je textový odkaz, osobně z nich mám nejlepší konverze. Tak si snad spravíme chuť protože po affilu od dovolena.cz kterej mě docela zklamal by to chtělo něco slušného :-)

 2. Jan Hájek Reply

  Zdravím,

  počet podmínek, kdy nemá partner nárok na provizi jsme po zvážení zásadně zredukovali, tj. odstranili jsme všechny slevové karty a zůstal prakticky jen případ, kdy zákazník platí nepeněžní formou – tj. Univerzálním certifikátem na zážitek nebo nějakým benefitním programem (obvykle od zaměstnavatele) a samozřejmě případ, kdy objednávku neuhradí vůbec.

  Každopádně náš „vlastní“ affil ještě dolaďujeme a budeme rádi za každý komentář, který vám affilům, zjednoduší život :)

  Díky a těším se na spolupráci,

  Jan Hájek
  Zážitky.cz s.r.o.
  prodavejte@zazitky.cz
  tel: 222 313 010
  http://prodavejte.zazitky.cz

 3. Jan Hájek Reply

  Dobrý den,

  výčet podmínek, za kterých nemá affil nárok na provizi jsme podstatně zkrátili – zůstal už jen případ, kdy zákazník platí nepeněžní formou, tj. naším univerzálním certifikátem, nebo přes nějaký benefitní program + samozřejmě, když objednávku zruší/neuhradí :)

  Jan Hájek, Zážitky.cz s.r.o.

 4. Jan Hájek Reply

  A XML výpis je aktuálně k dispozici pro všechny affiliaty v rozhrani Partnerského účtu.

  Jan Hájek, Zážitky.cz s.r.o.

 5. Honza Reply

  Nějaký pokrok od ledna? S jedním webem to zkusím. Subaffiliate asi není, co?

  • admin Reply

   Obecně zážitkový dárky jsou teď nezajímavej byznys díky slevovým serverům (proto má většina finanční problémy), kde většinu zážitků najdete levněji. Co se týče affilu, nasadil jsem pár zážitků ale takových konverzí jako měla ZlataRybka to nedosahuje. Na druhou stranu ty provize jsou více než luxusní!

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>