Někteří provozovatelé affiliate programů dávají svým partnerům mimo procentuální či pevné provize, také možnost zúčastnit se soutěží a motivačních akcí, kde si můžete jako partner přijít na zajímavé finanční bonusy, ceny i dárky a přivydělat si tak ke stávajícím provizím nějakou kačku navíc. Rád bych tímto zavedl katalog aktuální akcí, motivačních bonusů a soutěží pro affiliate partnery, které jsou vždy termínem dány.

Aktuální akce affiliate programů

Článek má 3 komentářů

  1. Brilianty.cz Reply

    Připravili jsme Vánoční soutěž pro affiliate partnery Brilianty.cz. Během doby trvání soutěže je monitorována aktivita všech našich affiliate partnerů v kampani Brilianty.cz a ti nejúspěšnější obdrží cenu v hodnotě 2000,- Kč. Více na našich stránkách. Soutěže pro naše affiliate partnery pořádáme pravidelně.

  2. Brilianty.cz Reply

    Připravili jsme pro naše affiliate partnery další soutěž. Od 1.7.2016 začíná Prázdninová soutěž o vyšší provize a jednorázové peněžité odměny pro affiliate partnery. Čeká na vás i jedna tajná cena, kterou zveřejníme na konci soutěže. Staňte se i Vy naším partnerem. Více naleznete na našich stránkách.

  3. Brilianty.cz Reply

    Vánoce 2016 se pomalu blíží, a tak jsme pro vás opět připravili Vánoční soutěž pro affiliate partnery Brilianty.cz. Během doby trvání soutěže je monitorována aktivita všech našich affiliate partnerů v kampani Brilianty.cz a ti nejúspěšnější obdrží vyšší provize a peněžité odměny. Více na našich stránkách. Staňte se naším partnerem i Vy.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>