Domény na prodej

Nevyužité domény na kterých jsem plánoval rozjet nějaký projekt. Nabídky na odkup společně s cenou k jednání zasílejte pomocí kontaktního formuláře níže.

  • TitulMBA.cz (Exp. 2013-09-25)
  • vojenske-obleceni.cz (2013-01-30 – k tomu prodávám affil web vojenskeboty.cz)
  • sms-pujcky.info

Weby na prodej

Prodávané weby, které jsou buď nedodělané a neplánuji jejich provoz ani do budoucna. Jsou tu také weby, které jsem nedokázal uvést do výdělečného stavu, možná někdo jiný jinou strategií dokáže. A také tu jsou weby, které se mi nehodí do portfolia webů.

Nabídka na odkup společně s cenou k jednání posílejte pomocí formuláře níže

  • termalnilaznerakousko.cz - nedokončený web, mám sepsáno cca 10-12 popisů lázní.  Zatím se na projekt nechystám, takže jsem ochoten jej prodat.
  • dioptrik.cz – plánem bylo udělat affil web na optikdodomu.cz (až 33% provize), bohužel není nabízen klasický affil program s možností prokliku z jednotlivých produktů, pouze provizní bannery. Takže jsem nechal projekt ležet ladem. Kdyby někdo měl o něj zájem, nechť napíše.

Máte zájem o doménu či web? Kontaktujte mě

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>