Půjčka Perfect MoneyMáte nevyužité domény bez obsahu, ještě lépe s tématikou půjček a nějakým trafficem? Pak by pro vás mohla být zajímavá novinka affil sítě Nejprovize.cz – parkování domén. Píšu o tom, protože jsem to doposud nikde neviděl a podle mě je to jeden z netradičních reklamních formátů, který lze u affilu využít.

Funguje to tak, že svoji doménu přesměrujete podle návodu (viz. Nejprovize.cz/parking), server rozpozná parkovanou doménu a zobrazí vytvořenou a prý konverzní landing page půjčky Perfect Money. Pokud návštěvník provede na stránce nějakou akci, je přesměrován na ofiko stránky a vy máte započteny cookies. Takže pokud si následně půjčí, můžete se těšit na provizi 450 až 520 Kč za sjednanou půjčku, podle tohoto scénáře:

  • * 0-4 obj. > 450 Kč
  • 4-8 obj. > 475 Kč
  • 8-16 obj. > 500 Kč
  • 16-40 obj. > 510 Kč
  • 40+ obj. > 520 Kč

Výkonnostní bonusy: jestliže u dané kampaně budete mít za posledních 40 dní více než uvedený počet schválených objednávek, bude vám dle tabulky navýšena provize. Provize se přepočítává každý den a platí na nové objednávky, nikoliv zpětně. Zároveň však vám nemůže být snížena u již zaevidovaných objednávek.

Jak to bude vypadat?

Náhled konverzní landing page naleznete zde: http://185.8.238.73/ a vypadá takto:

landing page Perfect Money - parkování domén

Kde to lze využít?

Umím si představit využít nejenom na nových type-in doménách, ale třeba i na doménách, které mají traffic z odkazujících stránek, diskusních fór či komentářů. Co potom kupovat třeba expirované půjčkové domény na které vedou nějaké odkazy z kterých bych mohli chodit lidé.

Osobně affil od Perfect Money využívám na svých stránkách, no prozatím mi nevychází konverzní poměr moc vesele, ale nemám tak velký vzorek, abych mohl dělat nějaké závěry. Zatím mi to dělá přibližně 1 schválenou půjčku na 15 žádostí.

 

Registrace do affil sítě Nejprovize.cz zde

Co si o tom myslíte? Podle mě zajímavý a novější způsob monetizace affil trafficu.

Článek má 1 komentářů

  1. Patrik Reply

    Jo s tímto programem jsme se osobně setkal a musím uznat ze patří mezi nejkonverznejsi systém na půjčky.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>