Dnes bych chtěl znovu navázat na předchozí díly nepravidelného postu, ve kterém sumarizuji střípky, kauzy, zajímavosti a novinky ze světa  affiliate. Dlouho jsem tento post nepsal, nyní mám něco na srdci, takže pár vět ke každému tématu.

Elnino.cz srazilo provize o 50%

Včera se objevila v CJ.com velmi nemilá zpráva a to, že Elnino.cz s okamžitou platností sráží provize z 10% na 5%. Wtf?

Udělat tohle affilákům v plné vánoční sezóně a ze dne na den, beru jako velkou zradu! V podstatě tím ukazují, jak moc si svých affiliate partnerů neváží. Nevím co je k tomuto kroku vedlo, ale měli minimálně počkat do nového roku, nikoliv změnit provize v sezóně a bez předchozího upozornění. Co si o tom myslíte vy? Je tohle podle vás správné?

Affiliate Mystery startuje

Affiliate Mystery Tomáše Dekana odstartovala včerejším webinářem s Frantou Szabo a Mariem Roženským. Byl jsem jedním z posluchačů.

Affiliate Mystery jako takové se mi líbí a pravděpodobně si zakoupím. Zatím se ale všechny informace vážou k začátkům, což běžný affilák, který už pár webů za sebou má zná. Takže jen doufám, že koupí si nezopakuji to, co už delší dobu využívám a snad bude i nějaké to know how.

Co mě zajímá a v co doufám, že se v kurzu objeví? Jak vytvořit konverzní web. Jak jej nastylovat, kam umístit call to action prvky, v jaké formě psát texty, jak by měl web vypadat. Sice mám nějaké své metody, které mi částečně fungují, ale je tu i možnost, že něco bude fungovat mnohem lépe a právě Tomáš má asi už z těch stovek webů odzkoušené, co opravdu funguje a co ne.

Přihlásit se do Affiliate Mystery

Článek má 3 komentářů

  1. Čajomil Reply

    Ty provize na parfémy stejným způsobem před pár lety snížilo z 10% na 5% i parfums.cz a parfemy.cz, takže se neni co divit. Co se týče AM, tak je trošku škoda, že nejdou videa zakoupit jednotlivě, zajímá mě jen část z celého programu.

  2. Honza Reply

    Já jsem jménem Svizne.cz jednal o spolupráci formou přeposílání objednávek a z ničeho nic přestali komunikovat. Nakonec jsem tedy asi rád, protože takovéhle podpásovky mě odradí a raději se domluvím s jejich konkurencí.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>