Boj o affiláky dvou asi největších finančních affiliate sítí v ČR eSpoluprace.cz a Adbenefit.cz pokračuje. Dnes obě sítě zveřejnily své nové kampaně.

eSpoluprace.cz zveřejnila 10 nových kampaní

1/ Bezny ucet Equa bank – provize 120 Kc za schvaleny lead
2/ Refinancovani hypoteky Equa bank -provize 150 Kc za schvaleny lead
3/ Stavebni sporeni Broker Consulting – provize 80 Kc za schvaleny lead
4/ Pujcka Home Credit SK – provize 2 EUR za lead
5/ Pujcka PROFI CREDIT SK – provize 8 EUR za lead
6/ Eshop hodinky.cz – provize 10 % z ceny objednavky s DPH
7/ Eshop krasa.cz – provize 10 % z ceny objednavky s DPH
8/ Eshop parfemy.cz – provize 5 % z ceny objednavky s DPH
9/ Eshop prozdravi.cz – provize 10 % z ceny objednavky s DPH
10/ Eshop sperky.cz – provize 10 % z ceny objednavky s DPH

Můj názor:  Z novinek jsou zajímavé víceméně pro české affiláky první tři kampaně, další dvě jsou určeny pro slovenský trh a ostatních 5 je pouze navázaná spolupráce s Vivantis a jejich eshopy, což se mi jeví jako krok zpět.

V emailu se nachází jeden zajímavý odstavec a to cituji:

„Ve spolupráci se společností VIVANTIS, předního internetového prodejce v ČR, Vám přinášíme možnost zapojit se do propagace jejich eshopů. Výhodou kampaní jsou známé značky jednotlivých eshopů, vynikající konverzní schopnosti všech webů a velké množství reklamních bannerů, včetně těch dynamických.“

Zaujala mě především červeně označená věta. Kdo eshopy Vivantis někdy propagoval, tak ví, že věta je absolutně mimo. Samozřejmě něčím se ty lidi nalákat musí a lidi sami pochopí, že to až tak pravda není.

Co se týče nových kampaní, těžko soudit, protože příliš do finančních produktů nedělám, ale chystám se na jeden web, kde rozhodně kampaně Broker Consulting vyzkouším, takže víc takových netradičních kampaní.

eSpoluprace.cz také slíbila další a další kampaně. Zajímal by mě zejména cestovní ruch (ať už slevové servery, PPC na slevydnes.cz vlastněné též Ahydem nebo třeba navázání spolupráce s nějakou cestovkou) i takové cestovní pojištění by se celkem šiklo.

Adbenefit.cz – nová kampaň Citi karta s provizí 650 Kč!

Adbenefit.cz uvedla pouze jednu kampaň, která ovšem, stejně jako ostatní kampaně, nabízí maximum pro své affiláky. A to vysokou provizi 650 Kč za konverzi. Během kampaně kreditní karty České Spořitelny vzniklo hned několik affil webů, teď se jich rozhodně pár vyrojí i k této kampani.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>