Pokud sledujete můj blog, jistě jste si mezi řádky v článcích všimli o slibovaném spuštění „nové“ eSpoluprace.cz. Myšleno spuštění nového systému, na kterém má tato affiliate síť běžet. Nejspíše blogerům a pár ostatním lidem bylo nabídnuto mrknout se pod pokličku nového systému ještě před ostrým spuštěním. Využil jsem tuto možnost a rád bych zde prezentoval můj dojem po cca prvních 20ti minutách, které jsem tomu věnoval.

Hned na úvod vás uvítá poměrně slušně provedená grafika, ačkoliv pokud jste zvyklí na Post Affiliate Pro, tak si budete muset chvíli zvykat. Tam, kde jste zvyklí na vybrané položky klikat téměř na slepo, zde budete muset chvíli hledat. Provizní síť totiž jede na platformě HasOffers. Celkově vypadá systém vyladěný a obsahuje vše, co bych od provizního programu očekával, včetně přehledných grafů vývoje vašich zisků a dalších náležitostí. V tomhle nevidím nejmenší problém a oproti staré verzi systému je to obrovský skok. Naopak na českém jazyce by se dalo zapracovat mnohem lépe. Takové položky Dnešní statistiky podle Hodina nebo Dnešní statistiky podle Kampaň nevypadají příliš profesionálně.

Nové rozhraní eSpoluprace.cz

Aktuálně běžící kampaně k 27.2.2012

 • Hypoteka Broker Consulting
 • Investicni zivotni pojisteni Broker Consulting
 • Penzijni pripojisteni Broker Consulting
 • Povinne ruceni iPojisteni.cz
 • Pujcka Ferratum CZ a SK
 • Pujcka Home Credit
 • Pujcka Kredia
 • Pujcka PROFI CREDIT CZ
 • Pujcka Provident Financial CZ a SK
 • Rizikove zivotni pojisteni Broker Consulting

Reklamní materiály

Další co mě osobně zajímalo byli reklamní prvky se kterými jsem u staré verze nebyl spokojen. Například nemožnost u některých kampaní odkazovat přímým textovým odkazem považuji za „čin hodný 18. století“.

Jaké bylo moje zklamání, když u některých kampaní v nové verzi nelze též odkazovat pomocí textu. (Odkazy už by měli fungovat u všech nabízených kampaní) Na druhou stranu bohatá nabídka iframe formulářů a reklamních prvků je dostačující a stránky je nutné tvořit především pro iframe formuláře, které samozřejmě vykazují vysoká procenta konverze.

Co říci k systému více? Snad se podaří doladit mouchy, které to má. Zejména ale doufám v to, že se strhne boj o affiliate partnery v rámci navyšování provizí, bonusů, speciálních akcí a dojde k individuálnímu přístupu k úspěšným partnerům.

Pokud by mi snad někdo chtěl udělat radost a do eSpoluprace.cz se přihlásit, může tak učinit přes můj affiliate link. Díky tomu získám provizi, která mě bude nadále motivovat v psaní tohoto blogu.

Článek má 2 komentářů

 1. SMS Reply

  Na stejném systému jede i „nová“ affil síť Adbenefit.cz, která je velmi podobná eSpolupraci a jsou tam docela výhodné kampaně.

  • admin Reply

   Ano i o této affiliate síti připravuji článek, protože to je ta konkurence o které v článku hovořím :-)

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>