Dnes jsem zaregistroval na twitter účtu Invie oznámení o spuštění nové modernější verze stránek. Vzhledem k tomu, že Invie je jeden z mých nejúspěšnějších affiliate programů, tak mě to dost zajímá.

Kdo na Invii chodí pravidelně, bude si muset trochu zvyknout na nový design. Veškeré funkce, ale zůstaly neměnné, některé byli dokonce vylepšeny. Modernější pojetí je podle mě přínosem, no jak to bude reálně uvidíme po pár dnech, zda objednávky budou ve stejných, lepších či horších číslech.

PS: Prozatím z dnešního dopoledne objednávky jsou, takže i lidem se to pravděpodobně líbit bude.

V rámci zprávy bylo také info o nově připravovaném affilu. O tom už vím delší dobu od podpory Invie. Radek, který má u Invie na starosti affil si píše veškeré připomínky partnerů a pravděpodobně ty nejvíce žádané budou realizovány.

Samozřejmostí jsou lepší a podrobnější statistiky, ty jsou v přípravě na 110%. Prý se také chystá lepší XML výpis zájezdů. Sám jsem požádal, zda-li by nešlo zvětšit fotky hotelů v XML (alespoň 150×150) a také zda by bylo možné u některých destinací vypsat detailnější popisy zájezdů včetně popisu hotelu apod. To je hodně informací a tak nevím zda to je vůbec možné realizovat. Bylo mi ale slíbeno, že se na to pánové z Invie mrknou.

Slovenská verze nové stránky Invia.sk běží již týden, takže Slováci již mohou porovnávat konverze staré a nové stránky.

Kdo ještě nemáte affil účet u Invie, můžete se tak registrovat přes mé ID (affil odkaz).

Článek má 8 komentářů

 1. freez Reply

  No už bylo na čase abych pravdu řekl. Docela se jim to povedlo, jde to takovou tou novou zaběhnutou cestou jako Student Agency, myslím si, že se to lidem bude zamlouvat. Všiml jsem si jedné věci a tou je, poměrně výrazný pokles PR hlavní strany Invia.cz spadla na PR2 tuším že měla 4 nebo 5, to by mě zajímalo čím to je.

  Na nové změny a vylepšení v affilu se těším, protože ten je opravdu jak z doby krále klacka a doufám že přibudou nové propagační materiály.

  • admin Reply

   Já jen doufám, že nějakým způsobem zachovají vygenerované URL adresy a XML feedy. V mém případě by šlo o změnu tak 500 – 800 různých odkazů a to by byla teprve sranda.

   Jinak i dovolena.cz se snaží a vylepšuje svůj affiliate program. Designově vylepšené statistiky a také statistiky affilu od poslední návštěvy, to se mi líbí.

 2. Honza Reply

  Vida, tak snad to půjde nahoru, ikdyž ono asi více pomůže zapracovat na svém vlastním písečku.

  Já se vždycky směju tomu SEO výplodu „levné letenky levně“ dole na http://letenky.invia.cz/

 3. Larios Reply

  Taky jsem u Invie zaznamenal zmenu vzhledu. Snad neco udelaj i s tim affilem. Kazdopadne jsem se pro tenhle rok rozhodl posilat trafik/tvorit weby pro SA/Dovolena.cz (vzhledem ke konverzim ktere to dela, poctu schvalenych zajezdu, poctu kliku a hlavne velikosti provize to vychazi moc dobre – pochybuju ze by Invia udelala vic)…

  • admin Reply

   Osobně si zatím nedovedu představit, co se pod tím skrývá. Zkoušel jsem se asi před týdnem registrovat, už bylo ovšem pozdě a všechna místa plná. Čekám tedy na email až se uvolní místo. Každopádně to může být hodně zajímavé zejména pro nákup zájezdů spíše nežli pro affily, když mají takto omezený počet míst, tak nevidím smysl proč tam přivádět další lidi.

 4. Martin Reply

  Napiš mi na e-mail tady v komentáři, obratem pošlu pozvánku, ještě jich mám dost

  • admin Reply

   Akorát mi během dneška email o vstupu do klubu došel, takže už jsem měl možnost to shlédnout. Je to vlastně privátní slevový server, nebo alespoň na podobné bázi. Ceny dobré. Každopádně díky.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>