logo-affilak-cz

Objednal jsem si placené VIP členství na webu affilák. Stal jsem tak jedním z 250 předplatitelů, kteří budou mít možnost číst pondělní VIP články. Celkem mě to vyšlo na 2 613 Kč na rok s tím, že se ke mně dostane 52 pondělních článků.

Zaplatil jsem tak přibližně 50 korun za článek, který mě „možná“ (vysvětlení dále) posune zase o kus dopředu. U mě to byla právě cena, která rozhodla o koupi, protože z free verze pondělních článků jsem prozatím přesvědčený nebyl.

Beru to ale jako investici do vzdělání, která se mi snad časem mnohonásobně zúročí.

Co očekávám od VIP affiláka?

  • kvalitní informace se spoustou příkladů, případovek, čísel a návodů
  • rozhovory s těmi nejlepšími, kteří poodkryjí část svého know how
  • Michal byl affil manažerem ve dvou větších affiliate sítích. Patrně tedy očekávám, že přišel do styku s těmi nejlepšími affiláky u nás. Prozradí tedy nejlepší finty a ukázky toho, co funguje a co nikoliv? Pevně v to doufám.

Proč možná?

Z posledních článků Michala jsem nabyl pocitu (i díky článkům o infopodnikání, kterému zrovna nefandím, protože 95% těchto lidí vydělává na hlouposti ostatních), že jeho hlavním cílem ani snad není vydělávat peníze, ale být šťastný a bezstarostný, což mi „potvrdil“ jeden z posledních článků na affilákovi (A co když nechci firmu). S části s článkem souhlasím, ale z části nikoliv. Je na každém člověku, aby svoji práci nenechal zajít tak daleko, aby získala kontrolu nad jeho životem. Aby ho nedostávala do permanentního stresu.

Tak Michale jsem zvědaví. Hodně štěstí, kvalitního obsahu a VIP affiláků

Článek má 1 komentářů

  1. Maigi Reply

    Díky za článek a za tvůj pohled. 

    Ad články a cena: nechtěl jsem to přestřelit a nastavit třeba deset tisíc. Cenotvorbu jsem dělal podobně jako u knížky – chtěl jsem mít jistotu, že se každému, kdo se bude jen minimálně snažit aplikovat rady do praxe, investované prostředky bez problémů vrátí. U knížky je cena ve výši jedné či dvou affiliate konverzí, u členství je cena prakticky rovna vstupnému na jednu affiliate konferenci. Je mi jasné, že některé články tě nezaujmou, některé trochu jo a jen pár budou super pecka, kde by ale i malé nasměrování správným směrem mělo spolehlivě investici zhodnotit. Pro každého to může být jiný článek, který ho posune. Chtěl jsem mít ale jistotu, že nikdo o svou investici nepřijde.

    Ad peníze vs. štěstí:  Když se zamyslíme nad tím, proč vlastně chceme vydělat peníze, tak to nejsou peníze samotné, ale to, co si za ně pořídíš. A proč si to pořizuješ? Nejprve pro zabezpečení sebe a své rodiny – střecha nad hlavou, jídlo, oblečení.. co dál? Nechceš si lámat hlavu se zastaralým pracovním vybavením, s dluhy, s tím, jestli máš na dovolenou / na výlet, když budeš chtít atd. Když se na to ale podívám jako na celkový obraz, jde jen o to, být šťastný. Peníze to do značné míry umí zařídit, ale ne do takové, jakou míru jim většina lidí přikládá. V affilu jde stejně jako všude jinde o kompromis. Můžeš vydělávat rozumně vysoké peníze rozumným marketingem, nebo mnohem víc spamem, podvody, cílením rychlých půjček na důchodce a podobně. Pokud jsou cílem jen peníze, pak je teď třeba ideální stáhnout dnes uniklé nahé fotky celebrit a postavit na nich web s affil reklamou na sexshop nebo něco v tom stylu. Můj cíl ale nikdy nebyl tohle hrotit do krajností. V rámci zákonů a etiky si lze taky affilem vydělat statisíce, tak proč nebýt v klidu a v pohodě a nehnat se jen čistě za ziskem.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>