Více než rok jsme pracovali pouze s vybranými affiliate partnery, ovšem nyní nastal pravý čas pro oslovení veřejnosti!

Čím se náš Affiliate program liší od konkurenčních systémů?

Spolupracujeme s velkou řadou poskytovatelů rychlých půjček, zahrnutých do našeho systému, a používáme kombinovaný systém odměňování. Díky tomu u nás projde schvalovacím procesem daleko více lidí než u kteréhokoli jiného partnerského programu (kolem 38 %), a tak si vyděláte rozhodně víc. Provizi vyplácíme klasicky jak za schválenou půjčku, tak i za předschváleného klienta.

Co to znamená? Stačí, když uživatel vyplní formulář a projde skóringovým ověřením našich partnerů. V případě úspěchu schvalujeme provizi ihned, v reálném čase. Následně můžete očekávat i provizi za schválenou půjčku.

Průměrná výše provize: 50–70 Kč za každý vyplněný formulář (bez ohledu na schválení).

Snímek obrazovky Leadsor.cz

Každodenně pracujeme na přidání nových poskytovatelů rychlých půjček do našeho systému, proto není tato cena za vyplněný formulář konečná a bude postupně narůstat.

Do programu se můžete zapojit zasláním e-mailu na adresu admin@leadsor.cz

 • Propagační nástroje: bannery, iframe, linkování.
 • Real-time statistiky, výplata od 1000 Kč.

Zároveň Vám nabízíme subpartnerský program, v jehož rámci dostáváte po celou dobu působnosti dovedených partnerů 5 % z jejich výplat.

Více info na www.leadsor.cz

Článek má 6 komentářů

 1. Radek Reply

  Já teď zkouším affil od Kredito24, jsou chvilku u espoluprace a ještě v pár affiliate sítích. Je tam teď 700 Kč/půjčku a konvertuje mi to zatím ze všech programů nejlíp /zkouším Ferratum, Perfect Money, Crediton, Omegu../

  • Leadsor Reply

   Kredito24 také máme zahrnuté do našeho systému a to na lepších podmínkách než najdete přes jakýkoliv partnerský program v ČR.

   Takže pokud si představíte, že kromě Kredito24, který se velmi dobře konvertuje, máme zahrnuto do systému dalších 21 společností (na špičkových podmínkách), tak je hned jasné, že affiliate partner dokáže přes nás vydělat daleko víc.

   P.S: Českou verzi webových stránek již máme spuštěnou.

 2. Tomáš Reply

  Podle mě by mohl být problém s konverzním poměrem u půjčky leadsor. Její poplatky jsou jedny z nejvyšších a zákazníci raději zvolí levnější variantu.

 3. Aleš Reply

  Souhlasím s Radkem, Kredito24 frčí snad ze všech půjček nejlíp a navíc dávají za konverzi nejvíc ze všech, takže momentálně spokojenost :)

 4. Patrik Reply

  S tímto systémem mám zkušenosti a mohu doporučit. Zvýšíte tak konverzní poměr a i manager se stará o své partnery.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>